Studio muzyczne stenart

Opinie

Studio muzyczne stenart

Co się o nas mówi?

Cudowne miejsce, na zajęcia uczęszczamy tam (tzn.córcia ;-)... ) już 3 rok. Ciepłe podejście wszechobecny uśmiech Pani Eli pozwolił Lence nabrać pewności. Piękne, wzruszające koncerty organizowane przez StenArt to niezapomniane chwile. Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon. ❤

Agnieszka S.

Do StentArt'u od roku uczęszczają nasze dzieci Szymon i Nikola. Szymon gra na saksofonie pod opieką pana Józefa, jestem bardzo zadowolona z postępów syna. Ma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych na koncertach organizowanych przez StenArt. Nikola natomiast śpiewa w StentArt, chętnie uczestniczy w zajęciach wokalnych prowadzonych przez panią Elę. Na zajęciach panuje miła i koleżeńska atmosfera. Polecam !!!

Karolina K.

Pani Elżbieta Kupiec prowadzi zajęcia profesjonalnie, efektem są osiągnięcia uczniów, między innymi moja córka w ciągu jednego roku szkolnego bardzo rozwinęła się wokalnie czego dowodem jest dostanie się do szkoły muzycznej. Zajęcia grupowe są prowadzone przez panią Elę w miłej i przyjaznej atmosferze, rozwijają umiejętności muzyczne. Dzieci mogą się zaprezentować na różnego rodzaju koncertach. Korzystając z zajęć indywidualnych córka została przygotowana bardzo dobrze do egzaminu i nie stresowała się na lekcjach z Panią Elą. Całym sercem polecam Studio StenArt.

Iwona R.

Bardzo polecam indywidualne lekcje śpiewu u Pani Eli Kupiec. Wspaniała nauczycielka śpiewu, która w swoją pracę wkłada całe serce i zaangażowanie. Pani Ela to osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Cieszę się, że trafiłam na takiego nauczyciela. Z wielką sympatią wspominam zajęcia!

Gabriela O.

Zajęcia z Tomkiem to prawdziwy masterclass. Poza merytorycznymi uwagami Tomek pozytywnie inspiruje i motywuje co pozwala na szybki rozwój. Bardzo polecam zajęcia z Tomaszem Kupcem zarówno gitarzystom basowym jak i kontrabasistom!

Adam J.

Studio muzyczne stenart

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!